Potolki-v-detskoy-komnate-02

Як вибрати дитячі меблі для маленької кімнати?

понеділок, Червень 13th, 2016

Як вибрати дитячі меблі для маленької кімнати? Облаштувати комфортну та зручну дитячу кімнату в маленькій квартирі – це цілком реальне завдання. Для цього всього лиш знадобиться трішки фантазії і ретельний підбір предметів для облаштування. Найкраще з таким завданням справляться компактні дитячі меблі. Це можуть бути як окремі елементи, так і цілий комплекс, в якому зібрані всі необхідні частини, які оформлені в цілісну концепцію.

74fd8c1b1ea615fa11fa7eddd87d9e6a

Сучасні конструктори створюють багато оригінальних моделей меблів, в яких неординарний дизайн поєднується з підвищеною функціональністю і зручністю. Наприклад, двохярусні ліжка чи ліжка-горища дають можливість з максимальною користю використовувати цінні квадратні метри.

f1928614189a7648d67d5ab93e9c9495

Маленька дитяча кімната – це далеко не ідеал, проте це краще, ніж її відсутність. Дитині необхідний особистий простір, в якому вона буде вчитись орієнтуватись самостійно. Тут дитина зможе виконувати все, що їй потрібно, відчуваючи при цьому повну безпеку і спокій. Це добре відіб’ється на дитячій поведінці і розвитку.

39c59a0f85b8bd861b5be8079d4f518f

Можна зустріти різні підходи до зонування. Більшість дизайнерів сходять в думці, що краще всього розділити кімнату на три основні зони: спальню, ігрову і робочу зону. Це не обов’язково робити за допомогою ширми чи перегородки, у випадку маленької кімнати це варто робити за допомогою меблів, предметів облаштування та декорів. Наприклад, затишний коврик – в ігровій зоні, стіл з кріслом і шафа – в робочій. Для того, щоб інтер’єр викликав приємні враження однозначно потрібно підбирати елементи, які підходять один одному.

bbe1dbcda63b4ae132babbe7756a7bb2

Не варто забувати про вільний простір. Якщо малюк багато рухається або просто часто спотикається об меблі, варто зробити кімнату більш просторою, а меблі використовувати лише за призначенням. Традиційні ліжка, тумбочки і шафи прекрасно виглядають у дитячій кімнаті, проте варто пам’ятати про габарити меблів і площу кімнати, тому краще обрати щось новеньке, незвичайне, наприклад конструкції, які б включали у себе декілька функцій одночасно. Вбудовані ящики, шкафчики і сучасні механізми – все це робить такі меблі особливими.

Автор: Natalia Chemutova

One thought on “Як вибрати дитячі меблі для маленької кімнати?

  1. Дуже гарна і змістовна стаття. Ще б хотілось наголосити, що матеріал для дитячої потрібно вибирати що найменше із МДФ або дерева, але ніяк не із ДСП, оскільки на ньому важко заокруглити кути і він дуже алергенний

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>