savenkovgallerybooth

Стиль Бідермейєр

середа, Жовтень 12th, 2016

Останнім часом стиль інтер’єру бідермейєр став особливо затребуваний. З’явившись в Австрії в 1815 році, стиль німецьких бюргерів дуже швидко знайшов відгук у серцях міщан. Для нього характери світлі кольори шпалер, проста і практична мебль, чисті, просторі кімнати, комфорт та затишна сентиментальність.

boros_interior_1 tikhobrazov-interer-lopukhiny

Дизайн в стилі Бідермейєр

Якщо ви вирішили створити спальню в стилі бідермейєр, то варто звернути увагу на світлі кольори шпалер. Всі навколишні предмети і меблі повинні підкреслювати інтимну і домашню обстановку. Бідермейєр створювався в умовах відмови від наполеонівських традицій. Зміна влади призвела Австрію до нового світоглядного укладу. Це змусило німецьку буржуазію закритися у власних будинках, зосередившись на створенні зручностей усередині приміщень.

118

Інтер’єр в цьому стилі властива респектабельність. Розкіш постала в новій інтерпретації, видозмінилася, наповнилася елегантністю. В інтер’єрі краще всього використовувати меблі з клена, вишні, кедра, темного бука і навіть груші. Бідермейєр робить акцент на функціональності і практичності, не терпить пишного декору і громіздких конструкцій. Йому не підходять архітектурні надмірності, нагромадження і габаритні конструкції. Заздалегідь звертаємо увагу на те, що антикварні меблі позбавлена помпезного декору.

gostinaya_v_stile_bidermeyer

Вітальня в австрійському або віденському стилі – це тонкий дерев’яний стіл, покритий лаком та маркетрі. Поруч з ним стоять елегантні стільці з акуратними ніжками. Кути кімнати прикрашені шафками, а біля дальньої стіни розташований клавесин. Цікаво і підлогове покриття: для тієї епохи характерні дерев’яні підлоги, вкриті однотонним килимом з невеликим візерунком. При створенні вітальні бідермейєр не можна забувати про високі карнизи, традиційні мармурові пілястри і полиці. Стіни можуть бути прикрашені старими картинами і фотографіями.

article-a18

 

Автор: G.Ksu./

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>