14853220_1143485569072626_5193325478679758545_o

Іноваційні нано технології у кухонному дизайні

п’ятниця, Листопад 25th, 2016

Сьогодні існуе тісний звязок між мистецтвом,наукою та новими технологіями!Цей симбіоз складників народжує нові тенденції,в тому числі і в дизайні.Останні наукові дослідження дозволили створити зовсім новий матеріал-FENIX NTM.

fenix

Він був розроблений італійською компанією ALPA INDUSTRIALE  для використання у меблевому виробництві.FENIX NTM виготовлений із смол нового покоління з використанням  нанотехнологій для формування матеріалу.Головна відмінність цього матеріалу від усіх опередників-це його міцність.Останній аргумент на його користь- це відсутність слідів від пальців,жирних плям на поверхні!

fenix_svojstva

Новинка кухонного напрямку-кухня NAOMI представлена компанією MERX. Компанія MERX однією із перших починає використовувати цей матеріал у виготовленні фасадів для своїх кухонь. Доповненням до фасадів є сучасна ручка-профіль GOLA з покриттям під нержавіючу сталь та алюміній від італійської компанії VOLPATO. Ручки профілі-це модний актуальний тренд в оформленні дизайнерських рішень. Перевага ручок-профілів це-зручність. Мінімалістичний дизайн та функціональність ручок-профілів  буде ідеально гармоніювати з інтер’єрі  у сучасному стилі.

foto-solomenskaya

Кухня NAOMI – практична, функціональна, мінімалізтична та трендова матовість текстури в цьому сезоні.

В салоні INTERIO STORY Ви можети замовити кухню NAOMI компанії MERX за індивідуальним підходом.

 

Автор: Nigersha

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>